KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13475028
nr 1347 5028
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad EL, komposition, 46x30 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:14:25
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr